2D a 3D fotografie: Jak postupovat?

S pomocí nejmodernější laserové technologie vnitřního gravírování dnes můžeme do krystalů gravírovat prakticky cokoli: 3D fotografie a modely, 2D fotografie či obrázky, loga, texty… Rozhodli jste se potěšit své blízké originálním dárkem či doplnit svou pracovnu o působivou trofej a chcete vědět, jak máte postupovat?

 

POSTUP: 2D FOTOGRAFIE

Následující postup je shodný pro objednávky gravírování 2D fotografií a fotografií konvertovaných z 2D do 3D. Je proto dobré si před zasláním fotografie rozmyslet, které řešení je pro vás zajímavější – zda preferujete ryze tradiční 2D snímek, nebo rádi necháte naše grafiky, aby mu dodali na plastičnosti.

 1. Vyberte si krystal, do kterého má být fotografie vyryta.
 2. Vyberte si oblíbenou fotografii a zašlete nám ji ve formátu BMP nebo JPG, a to prostřednictvím našeho online formuláře pro odesílání podkladů, který nelznete na stránce vybraného krystalu.
  Doporučujeme zvolit kvalitní fotografii v co nejvyšším rozlišení, aby detaily byly dobře vykreslené a mohly být následně přeneseny do krystalu.
  Jak má vypadat fotografie vhodná pro 2D a 3D gravírování?
 3. Pokud chcete, doplňte Vaši fotografii libovolným textem. U všech našich produktů je gravírovaný obraz možné doplnit o text – například věnování, datum svatby či promoce, jména zamilovaných či rodičů a dětí, atd.
  Za doplnění gravírované fotografie textem účtujeme příplatek 100 Kč k ceně krystalu/rámečku. Zadaní textu ke gravírování, včetně výběru písma, se provádí pomocí formuláře odeslání podkladů, současně s odesláním fotografie.
 4. Váš krystal s gravíravnou 2D nebo 3D fotografií zhotovíme a odešleme na Vaši adresu do 10 pracovních dní od přijetí Vaší platby
 5. Voilá! Váš jedinečný dárek, kterým uděláte radost každému, je hotový!