Rozdíl mezi 2D a 3D

Jaký je rozdíl mezi 2D a 3D gravírováním?

Písmenko “D” ve zkratkách 2D a 3D označuje slovo dimenze, tedy rozměr. Cokoli je označené jako 2D má tedy dva rozměry a je ve své podstatě plocha. V našem případě se jedná o dvourozměrné fotografie, obrázky a motivy či texty, které gravírujeme do rámečků a krystalů podle vašeho přání. Fotografie či obraz, který nese označení 3D, překračuje bežný rámec přidáním třetího rozměru – třetí dimenze, čímž vzniká výrazně realističtější podoba tváří a věcí. V reálném životě jsou všechny bytosti i předměty trojrozměrné a proto je dojem z 3D zobrazení mnohem silnější a realističtější, ať už v 3D kině nebo v krystalu.

2D Fotografie

Zašlete nám Vaši oblíbenou fotografii (ze svatby, promoce, oslavy, z pláže, s dětmi či rodiči, s kamarády nebo se svým zvířecím miláčkem) v digitálním formátu (JPG, BMP, PNG) a my ji vygravírujeme do Vámi vybraného krystalu, aby Vám dělala radost navždy!
Jak postupovat?

Konverze z 2D do 3D

Technologie se posouvá neustále kupředu a díky pokrokovým řešením a profesionálnímu softwaru dnes naši grafici dokáží konvertovat běžné 2D fotografie do formátu 3D v kvalitě, která je téměř srovnatelná s 3D portréty pořízenými 3D kamerou. Zašlete nám Vaši oblíbenou fotografii a my ji vygravírujeme do Vámi vybraného krystalu ve 3D!
Jak postupovat?

Pro firmy 

Firmám nabízíme výrobu reklamních předmětů, firemních dárků a upomínek za výhodných cenových podmínek.
Více o nabídce pro firmy.